Kniha návštěv

jídelna

Erbanová Lucie | 16.11.2016

Dobrý den,

tak včera jsem doma vyprávěla obsah třídní schůzky, načež se mamka vydala na město, zeptat se, jak je s tou jídelnou, (která pod město spadá).
Takže, na starost to má paní Bc. Monika Nová na odboru školství. Jako první krok navrhla, aby učitelé, případně ředitel školy přednesli stížnost vedoucí jídelny. Další možnost je pak stížnost na město, právě paní Nové. Žádnou oficiální stížnost prý zatím nemá, takže nemá žádné podklady pro další postup. Ona prý občas zajde "ochutnat", ale samozřejmě ona má vždy jídlo dobré :-)
Na druhou stranu, jsou prý tak přísné limity, že se například nesmí vůbec solit a dochucovat apod., takže jsou možnosti, jak připravit něco poživatelného dost omezené.
Paní učitelce jsem psala a prý učitelů, kteří chodí na obědy je příliš málo a za děti mohou mluvit pouze rodiče. Tak jedině, kdyby se někdo toho chopil a sepsal stížnost, která by se nějak dala podepsat rodičům a poslala nejprve jídelně a pak by se vidělo?
Nevím, jestli to má nějaký smysl, kvůli těm předpisům zdravé stravy, ale je fakt, že platíme a děti nejedí...A z těch zbytků možná někdo vykrmil už pěkných pár prasátek :-))
Hezký den,

Pozdrav všem dětem a paní učitelce ve třídě i rodičům - ze severu

Kupkovi | 25.05.2015

Pravidelně sledujeme vaše stránky a tiše závidíme ,kolik aktivit paní učitelka pro děti vymyslí a zrealizuje.I když si všichni myslí ,jak daleko před námi Čechy jsou ve školství tady v Dánsku,hodně se mýlí ,nedá se to krátce popsat v pár řádcích,ale za celý rok byla Terezka jen 3x na celodenním výletě a o škole v přírodě si může jen nechat zdát.A návštěvy divadla,koncertu atd. je tady vůbec nenapadne.
Važte si českého školství.

Poděkování

Stehlíkovi | 08.04.2015

Paní Janovská moc Děkujeme za fotografování.
Rádi vidíme naše děti spokojené a aktivní.
Díky !

Přidat nový příspěvek